Spauda apie mus

 

Tauro Česnulevičiaus „gelažinė varlė“ papuoš Stračiūnus

alytausnaujienos.lt 2014-11-14
Skulptorius Tauras Česnulevičius sukūrė 2 metrų aukščio per 3 tonas sveriantį vėžlį.

 

Druska druskininkiečiui skulptoriui T. Česnulevičiui mielesnė ir už akmenį

Danutė Jonušienė (zmones.lrytas.lt) 2013-05-07
Druskelis. Druskius. Ne vieną pravardę nuo druskos gavęs baldų kūrėjas, tautodailininkas ir skulptorius Tauras Česnulevičius (44 m.) tiesdamas ranką sveikintis nusišypso. Jo delnus nubalino įsigėrusios druskos dulkės. Ratnyčioje netoli Druskininkų įsikūręs menininkas iš druskos luitų skaptuoja savo kūrinius. Žvakidės, suvenyrai, lipdiniai, židinys – Tauro ir jo žmonos Aušros Česnulevičių namuose daug įvairių daiktų, pagamintų iš druskos, kuri trapesnė už akmenį, bet kietesnė už medį.

 

Druskos metamorfozės, arba morendo crescendo

Ričardas Šileika (satenai.lt) 2008-09-18
Druskininkietis (dar tiksliau – ratnyčėnas) baldų dizaineris Tauras Česnulevičius, savo kūryboje įprastai naudojantis medį ir metalą, šioje bienalėje iškart ėmėsi sudėtingo darbo. Jis presuotus druskos gabalus sulipdė į vientisą materiją ir iš jos skobė abstrakciją pavadinimu „Makada“. Tauras tvirtino turįs maniją vaikščioti užsimerkęs. Jis be jokių kėslų dėvėjo tamsiai vyšninius berankovius marškinaičius su „Tauro“ alaus reklama. O štai vieną vakarą – prieš pat barmenui Virgiui atnešant vištienos karbonadą – Tauras paprasčiausiai neišlaikė ir „Širdelės“ kavinėje pakvietė blic šokio Jurgitą.

 

Druskininkuose – „Druskos metamorfozės 2008“

alfa.lt 2008-07-24
Druskininkietis Tauras Česnulevičius, savo kūryboje įprastai naudojantis medį ir metalą, šiame plenere iškart ėmėsi sudėtingo darbo. Jis presuotus druskos gabalus sulipdė į vientisą materiją ir iš jos skobia abstrakciją, kurią pavadino „Makada“.

 

„Girios aide“ – miškininkų kūryba

gmu.lt 2008-05-29
Tautodailininkas druskininkietis Tauras Česnulevičius išdrožė iš medžio skulptūrą garsiam miškininkui profesoriui Juozui Raukčiui atminti. A.Jočienei, E.Strazdienei, A.Pečkaitienei, T.Česnulevičiui ir fotomenininkui, vertinimo komisijos nariui Algimantui Aleksandravičiui, kuris darbavosi jau ir ankstesniuose miškininkų kūrybos konkursuose, buvo įteiktos Aplinkos ministro Artūro Paulausko padėkos.

 

Lietuvio dirbtuvėse elektrinis grąžtas naudojamas vietoj kuro

Remigijus Jurgelaitis (delfi.lt) 2006-07-29
Druskininkiečio Tauro Česnulevičiaus išradimai – medžio apdirbimo įrankiais varomas elektromobilis ar vaikščiojantys mediniai vilkai pribloškia net visko mačiusiuosius.

 

Virtuali paroda „Druskininkų miesto liaudies meistrų kūryba“. TAURAS ČESNULEVIČIUS. GYVENIMAS IR KŪRYBA.

tradicija.lt
Menininką labiausiai imponuoja modernaus meno ir tautodailės meno sintezė. Anot dailininko, jam „svarbiausia, kaip kūrėjas per šias dvi ganėtinai skirtingas meno kryptis gali išreikšti save kaip autonomišką, turinčią savo požiūrį į supančias vertybes, asmenybę. Tautodailė – tai „auklė“, kuri turi paruošti kūrėją kaip savarankišką asmenybę“.